Grote markt Letiste Home page
Etap hotel
Curajici chlapecek
Odkazy

 

Etap Hotel Charleroi Aeroport

Etap Hotel exteriér
Pokud byste v Bruselu hledali solidní ubytování za slušné peníze, tak mohu doporučit hotel Etap, který patří do skupiny hotelů pod Accorhotel. Dostanete zde tří-lůžkový pokoj za 50 Euro na noc. V hotelu jsme vlastně bydleli omylem, protože jsme si zapomněli potvrdit rezervaci v jiném hotelu, kretý mezitím obsadili. No a tak jsme řešili problém, který nán vyřešil právě Etap.
   
Etap Hotel interiér
Nejprve jsme měli mírnou obavu z toho, jak to bude na pokojích vypadat, ale když jsme se tam dorazili, bylo to naprosto v pohodě. Představte si takovou střední úroveň ubytování s TV, sprchovým koutem a froté ručníky měněnými každý den :-). Přesně to, co Vám stačí na přespání. A abych nezapomněl, snídaně je za příplatek 5 Euro.
   
Etap Hotel interiér Na tomto snímku je potom pokoj z jiného záběru.
   
Bruselský Etap je jen malý kousek od letiště. Přesto, abyste se k němu a z něj dostali, musítě použít hotelový shuttle, který z letiště odjíždí každou celou hodinu a sváží hosty hotelů Ibis, Etap a Formule1. K autobusu se na letišti dostanete výtahem, kdy sjedete do přízemí a tam na něj jen počkáte :-).

© Brussel | Kamil Ševčík | Copyright © 2004 | All rights reserved